سئو چیست

سئو چیست

سئو (seo) مخفف 3 کلمه Search Engin Optimization می باشد. سئو یک علم کاملا تخصصی است و اگر اصول آن را رعایت کنید شانس دیده شدن سایت شما در صفحه اول نتایج بالا می برد.

کدام موتور جستجو؟
طبق آماری که در سال 2019 بدست آمده، حدود 82 درصد از کاربران اینترنت از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند. موتور جستجوی bing نیز با 5 درصد در مقام دوم قرار دارد. بنابراین در این مقاله منظور از موتور جستجو، موتور جستجوی گوگل است.

چرا سئو؟

با رعایت اصول سئو، شانس سایت شما برای دیده شدن در نتایج بالا می رود. بهترین و ماندگارترین روش تبلیغات سئو است چرا که تمام،روش،های تبلیغاتی،در صورت نداشتن تداوم اثری زودگذر بر روی کسب و کار شما می گذارند.
با طراحی سایت و آغاز بهینه سازی آن،شانس شما برای جذب مشتریانی که در اینترنت به دنبال محصولات شما هستند، بالا می رود. با استفاده از سئو می توانید بنگاه اقتصادی خود را نه تنها به محله بلکه به کل ایران معرفی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید.

یک تفکر غلط در مورد سئو

برای داشتن وب سایت و سئو آن بیشتر افراد فکر می کنند که باید یک سازمان و یا یک شرکت بزرگ داشته باشند. اما این تفکر غلط بوده و شما فکرش را هم نمی کنید که کالای کم طرفدار شما در مغازه کوچک تان


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید