مهمانان فصل سوم جوکر

مهمانان فصل سوم جوکر

سریال جوکر با دعوت از بزرگترین بازیگران ایرانی و به علت ماهیت حذاب آن یکی از پرطرفدارترین سریال های ایرانی به شمار می رود. همه منتظر فصل سوم این سریال هستیم. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه کسانی از مهمانان فصل سوم جوکر هستند.

جوکر برنامه ای است که مخاطب را شگفت زده کرده و نمی توان پیش بینی درستی برای برندگان یا شرکت کنندگان آن را داشت. بازیگران این مسابقه با هر ترفند و مهارتی برای خنداندن رقبای خود تلاش می کنند و در این مدت خودشان نباید بخندند.

معرفی مهمانان فصل سوم برنامه جوکر

فصل سوم برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی در نمایش خانگی، مهمانان جدید خود را معرفی کرد. جوکر با اجرای سیامک انصاری، در دو فصل قبل خود با استقبال فراوانی مواجه شده و از فیلمیو پخش می شود.

مهمانان فصل جدید جوکر

رضا شفیعی جم بازیگر طناز فیلم و سریال های کمدی، اولین مهمان فصل سوم جوکر است.

رضا شفیعی جم فعالیت خود را با نقش های طنز  در سال 1370 آغاز کرد و با سریال ساعت خوش و نقش کاراگاه به شهرت رسید. از ماندگار ترین نقش های او می توان به بامشاد در سریال نقطه چین اشاره کرد.

سیاوش چراغی پور دومین مهمان فصل سوم جوکر می باشد. سیاوش چراغی پور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از سال 1375 وارد عرصه هنر شده و در فیلم و سریال های زیادی مانند من ترانه 15 سال دارم، سریال بچه مهندس، جهان با من برقص و …بازی خود را به نمایش گذاشته است.


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید