نیازهای راه اندازی سایت پزشکی

نیازهای راه اندازی سایت پزشکی

پزشکان در هر سطح از فعالیت و نوع آن برای معرفی بهتر خود به بیماران و جذب آنها به بیمارستان نیاز به سایت پزشکی دارند. در این مقاله سعی شده شما را با هزینه راه اندازی سایت پزشکی و نیازمندی ها و مزایای آشنا کنیم.

نیازمندی های سایت پزشکی:

  • دامنه وب ساست
  • هاست اشتراکی
  • طراحی سایت پزشکی
  • سئو سایت پزشکی

دامنه وب سایت

دامنه نامی یکتا با پسوندهای متفاوتی همچون ir و com و غیره است. هزینه دامنه ir در سال 1400 برای 5 سال 60 هزار تومان و دامنه com برای یک سال 249 هزار تومان می باشد.  برای خرید دامنه می توانید از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی از کارشناسان هانت کمک بگیرید:

09912019071

09386279922

هاست اشتراکی و یا سرور وب ساست

اول از همه باید فرق هاست اشتراکی و سرور را بدانید. سرور اختصاصی را می توان به مانند یک کامپیوتر در نظر گرفت که تمام قدرت سخت افزاری و پهنای باند آن دراختیار شماست و شما می توانید از تمام قدرت سخت افزاری آن استفاده کنید. هاست اشتراکی هم مانند یک کامپیوتر است که قدرت سخت افزاری و پهنای باند آن بین چندین سایت تقسیم شده است و هر سایت از این کامپیوتر به صورت محدود استفاده کند. البته قدرت هاست اشتراکی آن قدرها هم بد نیست و می تواند سالها برای سایت شما بسته به تعداد بازدیدکنندگان کافی باشد. در ابتدای راه اندازی سایت و سال اول بهتر است از هاست اشتراکی استفاده کنید. هزینه هاست اشتراکی قدرتمند و قابل قبول برای هر سال چیزی کمتر از 500 هزار تومان است در حالی که هزینه سرور اختصاصی سالانه محاسبه شده و ماهانه بالای 600 هزار تومان هزینه دارد.

طراحی سایت پزشکی

بعد از خرید هاست  باید سفارس طراحی سایت پزشکی داده و طراحی آن را به یک شخص حرفه ای بسپرید. هزبنه سایت پزشکی توسط هانت به صورت اختصاصی و بهینه سازی شده براساس اصول سئو در سال 1400 با امکانات پایه 9 میلیون تومان با سه ماه پشتیبانی رایگان است. بهزاد ازند مدرس سئو تیم هانت تا به حال توانسته کلمات کلیدی پر بازدیدی را از صنایع مختلف به رتبه یک برساند.

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی خود را به هانت سپرده و با خیالت راحت به مداوای بیماران جذب شده از طریق وب سایت و سئو بپردازید.


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید