افزایش بازدید سایت با سئو

افزایش بازدید سایت با سئو

هر چه قدر وب سایت جامع و حرفه ای داشته باشید بدون بازدید کننده و جذب کاربر به گونه ای وقت خود را تلف کرده اید. محتوایی که در وب سایت خود منتشر می‌کنید باید ویژگی هایی داشته باشد که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

انتخاب عنوان مناسب

عنوان مطلب باید کوتاه و کمتر از 60 کاراکتر باشد تا نتاییج موتور جستجو نیز کامل نمایش داده شود. عنوان مطلب اگر به درستی انتخاب شود می تواند به جذب کاربر و افزاش نرخ کلیک یا CTR منجر شود.

استفاده از عدد در عنوان مقاله

به طور مثال “20 ترفند افزایش بازدید سایت” بهتر از “ترفندهای افزایش بازدید سایت” است. تحقیقات نشان داده است که اضافه کردن عدد به عنوان نوشته باعث افزایش نرخ کلیک می شود.

توضیحات مناسب

در متای توضیحات وب سایت علاوه بر نوشتن عنوان مقاله، در 160 کاراکتر چکیده ای از کل مقاله را بنویسید. برای ورود کاربر به سایت در متای توضیحات جواب پاسخ را نداده اما کاربر را برای دانستن جواب پاسخ خود خیلی هوشمندانه ترغیب کنید. این کار باعث افزایش CTR می شود.

کاربر را مخاطب قرار دهید

در هر کجای عنوان و متن که امکانش وجود دارد، خواننده را مستقیماً با کلماتی مثل “شما” یا “برای شما” مخاطب قرار دهید. با همین کار ساده کاربر را بیش از پیش با موضوعی که با آن در ارتباط است درگیر می کنید. حتی میتوانید بدون استفاده از ضمیرهای اشاره افعال خود را به گونه ای بنویسید که مستقیما کاربر را مخاطب قرار بدهید.

استفاده از کلماتی که کاربران ترجیح می دهند

برخی از عبارات نقش حیاتی در جلب توجه کاربران در هنگام جستجو دارد. بعنوان مثال عنوان هایی که شامل عباراتی مانند سریع، چطور، چرا، روش، تکنیک، رایگان و مواردی از این دست باشند شانس بیشتری برای انتخاب توسط کاربر را دارند.

سوال پرسیدن از کاربر

هر چه قدر بتوانید کاربران را بیشتر در وب سایت خود درگیر کنید کاربران بیشتر مجاب می شوند که سری به محصولات و یا دیگر مقالات شما سری بزنند. با این کار حس کنجکاوی مخاطب تحریک شده و او را تشویق می کند تا سریعاً به جواب برسد. اگر سوال شما دقیقا به یک سوالی که کاربر همیشه از خود میپرسد اشاره داشته باشد نرخ کلیک شما به طرز چشم گیری افزایش پیدا می کند.

یکی از خدمات وب سایت هانت برگزاری جلسات تدریس خصوصی سئو در محل شرکت متقاضی و رفع ایرادهای وب سایت اصلی آن می باشد.


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید