چرا رپورتاژ آگهی بخریم؟

چرا رپورتاژ آگهی بخریم؟

برای افزایش اعتبار وب سایت و جذب بازدید کنندگان ییشتر مدیران وب سایت ها رپورتاژ آگهی خود را در سایت های با اعتبار بیشتر ثبت می کنندـ در این مقاله مزایای رپورتاژ آگهی را گردآوری کرده ایم.

رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) چیست؟

رپورتاژ آگهی در واقع نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر می باشد. سایت مشهور Entrepreneur در تعریف خود از رپورتاژ آگهی این گونه می‌گوید که:
رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) در واقع اطلاعیه‌ای است که از سوی واحد روابط عمومی با هدف اطلاع‌رسانی اتفاقات کسب و کار به مردم در رسانه‌های مختلف و انتشارات مرتبط و هدفمند منتشر می‌‌شود. شما در رپورتاژ آگهی مخاطبان‌تان را در یک مسیر مشخص همراهی می‌کنید تا به سمتی که می‌خواهید هدایت شوند و اتفاقی که می‌خواهید رقم بخورد.

البته رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی مزایای زیادی دارد که در ادامه به برخی از مهمترین مزایای آن اشاره می کنیم:

مناسب برای هر کسب و کاری

یکی دیگر از مزایای رپورتاژ آگهی این است که همه کسب و کارها، چه کوچک و چه بزرگ می‌توانند با اهداف مختلف از این روش استفاده کنند. فرقی نمی‌کند کسب و کار شما یک نمونه B2B یا B2C باشد، مهم این است که با انتشار یک رپورتاژ آگهی قدرتمند می‌توانید حرف خود را به گوش مخاطبان زیادی برسانید.

برندسازی و افزایش اعتبار برند

یکی از مهمترین مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در کانال‌های پرمخاطب توزیع محتوا این است که آگاهی از برند شما بیشتر می‌شود. ضمن اینکه تداوم انتشار رپورتاژ می‌تواند به افزایش اعتبار برند شما تاثیر مثبت داشته باشد. انتشار رپورتاژ خیری در سایت های پربازدید می تواند به جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش محصول شما منجر شود.

هزینه مناسب

اول از همه به شما به توصیه می کنم برای خرید رپورتاژ آگهی حتما از سایت همواره تخفیق مکتیس اقدام کنید.  رپورتاژ خبری نسبت به برخی از روش‌های دیگر هزینه مناسب‌تری دارد و حتی اگر رپورتاژ آنقدر قوی و جذاب باشد که بتواند مخاطبان بیشتری جذب کند، بسیاری از کانال‌های توزیع محتوا آن را منتشر خواهند کرد. شما با یک هزینه معقول می‌توانید پیام خود را به گوش مخاطبان هدف‌تان برسانید، نرخ تبدیل و وضعیت سئوی سایت را بهبود بخشید.

بهبود سئو

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها در گرفتن بک لینک و بهبود سئو خارجی سایت است. علت اصلی این مسئله اینجاست که وقتی رپورتاژ خود را در یک سایت پرمخاطب منتشر می‌کنید و روی کلمات کلیدی موردنظرتان لینک می‌دهید، می‌توانید از یک سایت معتبر لینک فالو (Follow) داشته باشید. ضمن اینکه متن رپورتاژ شما در نتایج گوگل رتبه خوبی خواهد داشت.


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید