چگونه نسخه ای بهتر از خود داشته باشیم؟

چگونه نسخه ای بهتر از خود داشته باشیم؟

ما 21 عمل را شناسایی کردیم که می تواند به شما کمک کند بهترین نسخه از خودتان شوید.

1. فقط ظاهر شوید

بگویید که می خواهید یک ماراتن بدوید، اما تجربه قبلی ندارید. اولین قدم بستن بند کفش و ضربه زدن به پیاده رو است. حتی اگر در اولین دویدن تمرینی خود فقط نیم مایل را طی کنید، تقریباً 2٪ به هدف نهایی خود نزدیکتر خواهید بود تا زمانی که اصلاً کاری انجام نداده باشید.

2. از ابتدا شروع کنید

شما اتفاقاً به بهترین نسخه از خودتان برخورد نمی کنید. شما باید از ابتدا شروع کنید و تعداد زیادی گام کوچک بردارید تا به آنچه تصور می کنید تبدیل شوید.

3. بپذیرید که بهترین نسخه از خودتان باید بینش شما باشد، نه دید دیگران.

انرژی خود را هدر ندهید تا مطابق آنچه دیگران می خواهند زندگی کنید.

4. به دنبال یک ترفند مخفی نباشید.

هیچ میانبر معجزه آسایی برای نسخه بهتر خودتان وجود ندارد.

5. از توییتر برای شبکه استفاده کنید.

برقراری ارتباط با افراد با نفوذ و قدرتمند هرگز آسان نبوده است. در اوایل کارم، با یکی از مدیران سطح بالای شرکتی که به آن علاقه داشتم تماس گرفتم. او میزبان یک جلسه AMA در توییتر بود. از او راهنمایی خواستم که چگونه برای شرکتش استخدام شوم، و او نه تنها با نکات مفیدی پاسخ داد، بلکه مرا با افراد خاصی در شرکت در مورد یک موقعیت باز مرتبط کرد.

6. از جزئیات غافل نشوید.

فقط مطمئن شوید که در جهت کلی درست حرکت می کنید. احتمالاً امروز دانش لازم برای دانستن کوتاه ترین مسیر برای رسیدن به خوشبختی خود را در پنج سال آینده ندارید. اما احتمالاً ایده ای در مورد چگونگی حرکت در مسیر درست دارید. اون مراحل رو بردار

7. فرصت پیش رو را تشخیص دهید.

اینترنت اساساً همه چیز را تغییر داده است. پیش از این، دانش در ذهن کارشناسان صنعت و در صفحات کتاب‌هایی که برای خرید یا بررسی از یک کتابخانه نیاز داشتید، حبس می‌شد. اما اکنون، یادگیری مهارت‌های جدید آسان‌تر از همیشه است. این برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود ضروری است.

8. روی Medium بنویسید.

ترجمه افکار خود به روایت های مکتوب شما را وادار می کند تا در مورد ایده های ذهن خود در سطح بسیار عمیق تری فکر کنید.

9. ساعت ها را حساب نکنید.

آنها مهم نیستند. به آخرین باری که روی تردمیل دویدید فکر کنید. اگر هر چند ثانیه یک بار به تایمر نگاه می کردید، احتمالاً از دویدن خود لذت نمی بردید. به نوبه خود، این امر دویدن دور را بسیار دشوارتر می کرد.

اما اگر رویکرد مخالف را در پیش گرفتید چه؟ هدفون خود را به برق وصل کردید، خود را در موسیقی گم کردید، و آن را یک قدم برداشتید… در حالی که در مقابل هرگونه وسوسه نگاه کردن به تایمر مقاومت می کنید. اگر این کار را انجام دادید، احتمالاً متوجه شده اید که از دویدن لذت برده اید و تا حد زیادی به آن رسیده اید. ساعت شماری شما را از رسیدن به هدفتان کند می کند.

10. کمک دیگران را بپذیرید.

اجازه ندهید غرورتان مانع شود. اکثر افراد موفق نیز در این راه به کمک نیاز داشتند.

11. یک وب سایت شخصی راه اندازی کنید.

حفظ حضور آنلاین خود شما را به سمت تبدیل شدن به بهترین نسخه ممکن از خود سوق می دهد.

12. پاسخ ها را در Quora بنویسید.

Quora مکانی شگفت انگیز برای کمک و الهام بخشیدن به مردم در مقیاس است.

13. جدول امتیاز رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرید.

مردم در فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت و دیگر پلتفرم های اجتماعی، نسخه ای بسیار اغراق آمیز از زندگی را به تصویر می کشند. ما فقط چیزهای خوب را به اشتراک می گذاریم، نه بد. بنابراین وقتی خودتان را با آنچه در رسانه های اجتماعی می بینید مقایسه می کنید، فقط به خودتان آسیب می زنید.

14. پیروزی های کوچک را جشن بگیرید.

قدردانی از کاری که در زمان حال انجام می دهید به شما انگیزه می دهد که به گام بردارید به سمت هدف نهایی خود ادامه دهید.

15. از تظاهر به دانستن چیزهایی که نمی دانید دست بردارید.

اگر وانمود کنید که از قبل همه چیز را می دانید، هرگز چیزی یاد نخواهید گرفت.

16. شکست را در آغوش بگیرید.

شما نمی توانید با ایمن بازی کردن به بهترین نسخه از خود تبدیل شوید. هک، اخراج شدن حتی می تواند بهترین اتفاقی باشد که برای شما افتاده است، فقط به نوآ کاگان (کارمند 30 در فیس بوک) نگاه کنید.

17. با خانواده خود تماس بگیرید.

این فقط یک کار شایسته است. اما شما همچنین می توانید از خانواده خود درس هایی بیاموزید که از طریق جستجوی گوگل در دسترس نیستند و تقریباً برای هیچ کس دیگری در جهان قابل دسترسی نیستند.

 

 

18. صبح ورزش کنید.

هنگامی که این کار را از صبح شروع کردم، در طول روز بسیار متمرکزتر و آرام تر شدم.

19. یک پروژه جانبی ایجاد کنید.

انجام کاری مولد خارج از کار که شما را خوشحال می کند به شما کمک می کند نسخه بهتری از خود شوید. بنابراین، هر چه که باشد… یک برنامه، فیلم، آلبوم، هر چیزی…. شروع به انجام آن در شب ها و آخر هفته های خود کنید. و چه کسی می داند؟ ممکن است تبدیل به یک شغل تمام وقت شود که شما دوست دارید.

20. به دیگران کمک کنید تا بهترین نسخه از خود شوند.

آن را پیش پرداخت. انجام این کار شما را در مسیر خود با انگیزه نگه می دارد، و خواهید دید که ارتباطات پایداری که از کمک به دیگران ایجاد می کنید، برای پیشرفت شما بسیار مفید خواهد بود.

21. MVP خود را زودتر راه اندازی کنید.

اگر از نسخه فعلی خود راضی نیستید، سریع‌ترین راه برای حل مشکل این است که از همین امروز به سمت نسخه بهتر حرکت کنید. هر زمان این کار را شروع کنید، دیر نیست.


ما را از دیدگاه خود با خبر سازید